Milovníci českého krajinářství konce 19. století mají šanci získat vzácné dílo malíře Antonína Hudečka U potoka (z Okoře). Do své květnové aukce jej zařadila společnost Adolf Loos Apartment And Gallery. Hudeček olej namaloval...
Listopadová večerní aukce pražské společnosti Adolf Loos Apartment and Gallery (ALAG) nabídne milovníkům výtvarného umění jedinečnou příležitost stát se svědky v Česku prozatím nevídané dražby. Do aukce půjde hned několik...
Rekordní počet registrovaných domácností, rekordní délka průběhu aukce a nejnižší cena na trhu. To je stručný popis aukce v první hromadné změně dodavatelů energií pořádané spotřebitelskou organizací v ČR. Modelová...
Stanice TV Barrandov bude opět vysílat večerní zpravodajství. V létě televize oznámila, že zruší svou večerní zpravodajskou relaci Naše zprávy. Od pondělí 29. října se na obrazovkách objeví nové MOJE ZPRÁVY, které bude...
Zástupci uskupení, která kandidují ve volbách do Poslanecké sněmovny, řekli v debatě v České televizi, s kým by si po volbách dokázali představit vládní spolupraci. Premiér Andrej Babiš (ANO) byl tázán, zda by se vzdal...
Zástupci uskupení, které kandidují ve volbách do Poslanecké sněmovny, řekli v debatě na České televizi, s kým by si po volbách dokázali představit vládní spolupraci. Premiér Andrej Babiš (ANO) byl tázán, zda by se vzdal...
Současná politická reprezentace nemá potenciál ke komplexnímu uvažování a promýšlení zákonů s veškerými dopady na více, či méně ovlivněné oblasti. Schvaluje jen zákony na své vlastní udržení u moci.